Naše piva:


Petřinský ležák

Zkrátka pivo. Naše česká klasika. Plzeňský slad a Žatecký poloraný červeňák vytváří tradiční harmonii chutě a vůně. Ležák vaříme sezóně nebo podle toho na co máme zrovna chuť, buďto 11° nebo 12°. Pivo vhodné pro každodenní konzumaci.


Nabízíme v sudech a pet lahvích 1l

ENOLA PALE ALE

Něco je ve vzduchu a je to tahle americká bomba. S tímhle ejlem který se stal americkou klasikou si připíjel po úspěšné misi i Paul T. Recept na vyváženou hořkost, tělo a vůni po borovicích, květech a citrusech jsme neobjevili jen tak náhodou, ale je výsledkem dlouhodobého zkoumání, práce a úsilí celého týmu, které se svou velikostí může směle měřit i s projektem Manhattan. Rozdíl akorát je, že naše Enola by mohla najít fanoušky i v Japonsku.

APA, IBU 40, 13° 

Nabízíme v plechovce 0,5l

Vyprodáno.


FLYING HOP JUICE

Šílené pivo? Možná. Tahle brutálně nachmelená záležitost, by byla ujetá sama o sobě, ale to nám bylo málo a tak jsme do něj vrazili ještě kvantum šťávy z grepů. Po napití vám stříká chmel i ušima a zaplavuje Vás jedna ovocná vlna za druhou. Pracovně mu náš sládek říká chmelové bukkake, ale to finanční ředitelka zakázala použít. Už tak dost cáklé pivo jsme se rozhodli posunout ještě o level dál a na etiketu vrazili vepřovou mrdu z dílny MgA. Matěje Zámečníka, který trávil s naším sládkem školní docházku sněním o nekonečném proudu zlatého moku a dalších šílenostech, které vyústily přesně v tohle pivo.

Grepová NEIPA, 5,7 % alc.

Nabízíme v plechovce 0,5l

Vyprodáno. ZAPPA IPA

Hned jak se nám dostal do ruky chmel Zappa, věděli jsme, že z tohoto chmelu musíme uvařit pivo. S Francisem náš pivovar pojí víc než podobné obočí jeho a našeho sládka, ale i chuť experimentovat. Takže volba muziky při vzniku tohoto piva byla jasná. Vyhrnuli jsme si rukávy, pustili si od něj Bobby Browna a experiment mohl začít. Stvořili jsme lehkou ipu plnou sladkého ovoce a mentolu podtrženiu příjemnou hořkostí. Takže při napití se tohodle piva doufáme, že se zappálíte do Frankovy tvorby stejně jako my. 

Single hop IPA 

IBU 60, 14°

nabízíme v plechovce 0,5l

Vyprodáno.